هشدار و آماده باش هلال احمر برای مداخلات جوی 5 استان در آخرین روز سال

هشدار و آماده باش هلال احمر برای مداخلات جوی 5 استان در آخرین روز سالبرگزاری انتخابات در مدارس

رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به هشدار سازمان هواشناسی مبنی بر احتمال بارش شدید و رگباری باران در 5 استان، از آماده باش امدادگران این جمعیت خبر داد.

صادق محمودی در گفت وگو با ویکی سلامت، با اشاره به هشدار سطح قرمز سازمان هواشناسی کشور گفت: طبق هشدار سازمان هواشناسی در روز سه شنبه 29 اسفندماه، احتمال بارش شدید و رگباری باران و وزش شدید باد در استان های، خوزستان، ایلام، لرستان، چهارمحال و بختیاری و کهگیلویه و بویراحمد پیش بینی شده است که در همین راستا نیز امدادگران جمعیت هلال احمر در این پنج استان، در حالت آماده باش قرار گرفته اند.

وی با بیان اینکه تجهیزات مورد نیاز امدادگران نیز در اختیار آنان قرار گرفته است، گفت: در کنار آماده باش امدادگران، لازم است که مردم نیز یکسری نکات را مدنظر قرار دهند از جمله اینکه از حضور و استقرار در حاشیه رودخانه ها و مسیل ها پرهیز کنند. همچنین لازم است که در هنگام وزش باد شدید، شهروندان از استقرار لبه پشت بام و بالکن ها و همچنین قرار گرفتن در مجاورت ساختمان های نیمه کاره، درختان کهنسال و سازه های موقت پرهیز کنند.

پایان خبر ویکی سلامت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هشدار و آماده باش هلال احمر برای مداخلات جوی 5 استان در آخرین روز سال" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هشدار و آماده باش هلال احمر برای مداخلات جوی 5 استان در آخرین روز سال"، کلیک کنید.