همایش سیره علوی «فرآیندمحور» برگزار شود

همایش سیره علوی «فرآیندمحور» برگزار شود

ویکی سلامت/لرستان رییس دانشگاه لرستان در نشست برنامه ریزی سیزدهمین همایش بین المللی سیره علوی گفت: این همایش باید به صورت فرآیندی برگزار شود و برنامه ها فقط مختص روز همایش نباشند.

علی نظری امروز (22 اردیبهشت ماه) بیان کرد: بخشی از برنامه های این همایش باید با رویکرد مسجد برگزار شوند. برنامه های همایش باید به گونه ای باشند که اثر عینی در سطح جامعه داشته باشند و مفاهیم آموزنده مرتبط با تعالیم نهج البلاغه و سبک زندگی حضرت امام علی (ع) در سطوح مختلف جامعه ترویج شود.

وی ادامه داد: همایش فقط نباید مختص یک روز باشد. برنامه های همایش با رویکرد جامعه محوری باید برگزار شوند و علاوه بر ابعاد علمی همایش، ابعاد جامعه محوری هم ارتقا یابد به گونه ای که جامعه از نظر رفتاری، دینی تر شود. صداوسیما نیز برنامه های این همایش را پوشش دهد تا انتقال پیام همایش به جامعه با ابعاد اثرگذارتری انجام شود.

اعضای حاضر در این نشست هر کدام دیدگاه خود را در راستای بهتر برگزار شدن همایش بیان کردند.

پایان خبر ویکی سلامت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "همایش سیره علوی «فرآیندمحور» برگزار شود" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "همایش سیره علوی «فرآیندمحور» برگزار شود"، کلیک کنید.