همدان پایلوت هوشمندسازی پسماندهای پزشکی

همدان پایلوت هوشمندسازی پسماندهای پزشکی

ویکی سلامت/همدان معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: استان همدان به عنوان پایلوت هوشمندسازی پسماندهای پزشکی در کشور معرفی شد.

فاطمه ترکمان‌اسدی با بیان اینکه استان همدان به عنوان پایلوت هوشمندسازی پسماندهای پزشکی در کشور معرفی شد اظهار کرد: مرحله اول این طرح به صورت آزمایشی در چند بیمارستان دولتی شهرستان همدان و ملایر و مرحله دوم در همه بیمارستان های استان اجرایی می‌شود.

به گزارش ویکی سلامت به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی همدان، وی بیان کرد: مراحل اجرای این طرح در استان از دی ماه سال ۱۴۰۲ آغاز شده و مجوزهای لازم نیز در این زمینه اخذ شده است.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان از تقدیر دفتر سلامت محیط و کار وزارت بهداشت از معاونت بهداشتی همدان به دلیل اجرای ساماندهی و بی‌خطرسازی پسماندهای پزشکی خبر داد.

وی افزود: ساماندهی و بی‌خطرسازی پسماندهای پزشکی در مراکز دولتی همدان از جمله بیمارستان‌ها در زمان خرابی دستگاه، خانه بهداشت، مراکز جامع سلامت، مطب‌ها و مراکز درمانی خصوصی از سال ۹۷ آغاز شده و در حال حاضر ۹۰ درصد مراکز درمانی خصوصی نیز زیر پوشش این طرح قرار دارد.

پایان خبر ویکی سلامت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "همدان پایلوت هوشمندسازی پسماندهای پزشکی" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "همدان پایلوت هوشمندسازی پسماندهای پزشکی"، کلیک کنید.