همزمانی جشن غدیر و تبلیغات انتخابات یک فرصت ویژه است – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان

همزمانی جشن غدیر و تبلیغات انتخابات یک فرصت ویژه است - خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار ویکی سلامت عباس کاظمی صبح چهارشنبه در نشست هم اندیشی برگزاری مراسم جشن عید سعید غدیر خم، اظهار کرد: همزمانی ایام انتخابات و جشن بزرگ غدیر فرصت مناسبی برای ارائه کارهای متفاوت است.

وی افزود: با توجه به همزمانی جشن غدیر با آخرین روز مناظرات انتخاباتی باید تمهیدات ویژه ای در نظر گرفته شود و ستادهای انتخاباتی لازم است همکاری و همیاری لازم را با جشن های خیابانی داشته باشند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین ادامه داد: کلیه مسئولان ستادهای انتخاباتی ملزم به رعایت قوانین و مقرارت تعیین شده هستند، نظارت به صورت مستمر اجرا و بدون ملاحظه با تخلفات برخورد می‌شود.

وی گفت: تمهیدات امنیتی و ترافیکی باید اندیشیده شود و در این میان هماهنگی با فرمانداری قزوین دارای اهمیت است، از طرفی مسدود کردن معابر نباید نارضایتی ای به وجود بیاورد بنابراین نیاز است که اطلاع رسانی گسترده نسبت به این موضوع انجام شود.

گفتنی است؛ در این جلسه ضمن تاکید بر اهمیت ویژه این روز و بررسی تجارب سال های گذشته درخصوص هم افزایی بین دستگاه ها و مجموعه های مردمی در جهت برگزاری هر چه باشکوه تر این عید بزرگ تبادل نظر شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "همزمانی جشن غدیر و تبلیغات انتخابات یک فرصت ویژه است – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "همزمانی جشن غدیر و تبلیغات انتخابات یک فرصت ویژه است – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.