هیات اسراییلی برای انجام مذاکرات تبادل اسرا به مصر رفته است

هیات اسراییلی برای انجام مذاکرات تبادل اسرا به مصر رفته است

به گزارش خبرآلاین به نقل از رسانه های صهیونیستی، یک هیات اسراییلی به ریاست دیوید بارنیا، رییس موساد، برای شرکت در نشست امنیتی برای گفت و گو درباره توافق تبادل اسرا با حماس، عازم قاهره شده است.

مصر میزبان دور جدیدی از مذاکرات است که با هماهنگی طرف های بین المللی برای دستیابی به آتش بس و تبادل اسرا بین حماس و اسراییل تلاش می کند.

انتظار می رود که هیات صهیونیستی را علاوه بر رییس موساد، رییس شین بت، رونن بار، که مسوول پرونده ارتباطات با سازکان اطلاعات مصر است، و همچنین فرمانده ارتش صهونیستی نیتزان آلون، همراهی کنند.

به گزارش خبرگزاری ویکی سلامت قرار است مقامات امنیتی صهیونیستی این دور از مذاکرات با ویلیام برنز رییس سیا و رییس سازمان اطلاعات مصر و نخست وزیر و وزیر امور خارجه قطر با هدف پیشبرد مذاکرات برای آزادی اسرا دیدار کنند.

قبل از عزیمت هیات اسراییلی به مصر، خانواده های اسرا خطاب به رییس موساد گفتند: تا همه اسرای زنده و مرده برنگردند، شما هم برنگردید، چشم 134 خانواده به شما است.

در حالی که جنگ غزه وارد صد و سی امین روز خود می شود، بر اساس اعلام مقامات و رسانه های رژیم صهیونیستی هنوز حدود 134 اسیر اسراییلی در نوار غزه باقی مانده اند.

آتش بس هفت روزه بین رژیم اسراییل و حماس در نوامبر سال گذشته منجر به آزادی نزدیک به 100 اسیر صهیونیست در ازای آزادی 240 اسیر فلسطینی شد.

همچنین گردان های القسام روز یکشنبه اعلام کردند که بمباران مستمر غزه از طرف رژیم صهیونیستی در چهار روز گذشته منجر به کشته شدن 2 اسیر و زخمی شدن شدید 8 تن دیگر شده است.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هیات اسراییلی برای انجام مذاکرات تبادل اسرا به مصر رفته است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هیات اسراییلی برای انجام مذاکرات تبادل اسرا به مصر رفته است"، کلیک کنید.