واکنش ربیعی به ویدیوی جنجالی فردوسی پور و جاودانی

سرمربی پیشین مس رفسنجان گفت: چطور می شود کسی که سمت حقوقی در فدراسیون فوتبال دارد اتهام بزند؟ حتما شکایت می کنم.  محمد ربیعی تاکید کرد صرفا به او تهمت زده می شود. ربیعی می گوید سکه به کسی نداده است.

واکنش ربیعی به ویدیوی جنجالی فردوسی پور و جاودانی

آفتاب نیوز :

پرونده فساد مس رفسنجان هنوز داغ است و هر روز ابعاد جدیدی از آن مشخص می شود. محمد ربیعی سرمربی سابق مس رفسنجان که فساد در زمان او اتفاق افتاده، از متهمین این پرونده است و بسیاری اعتقاد دارند سکه ها با تاکید این سرمربی توزیع شده است.

برنامه شب های فوتبالی که در مورد عوامل آن هم شایعاتی به گوش می رسد، امشب با محمد ربیعی که از متهمین به شمار می رود گفتگو کرد.

ربیعی گفت: چطور می شود کسی که سمت حقوقی در فدراسیون فوتبال دارد اتهام بزند؟ حتما شکایت می کنم. اجازه نمی دهم کسی با آبروی من بازی کند. به زودی با مدارک کامل می آیم و حرف می زنم. اینکه می گویند بنده سکه توزیع کرده ام کذب محض است.

منبع: طرفداری

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش ربیعی به ویدیوی جنجالی فردوسی پور و جاودانی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش ربیعی به ویدیوی جنجالی فردوسی پور و جاودانی"، کلیک کنید.