واکنش فوری چشمی به خط خوردن از تیم ملی

واکنش فوری چشمی به خط خوردن از تیم ملی

به گزارش خبرگزاری ویکی سلامت؛ روزبه چشمی در خصوص پیروزی یک بر صفر تیمش برابر هوادار تهران گفت: بازی خوبی انجام دادیم و توانستیم برنده از زمین خارج شویم. متاسفانه خستگی و فشار زیادی باعث شده تا نتوانیم آن طور که می خواهیم بازی کنیم امیدوارم بعد از تعطیلات با بازی های بهتر هواداران را باز هم خوشحال کنیم.

وی در خصوص اینکه آیا مشکلات مالی در نتایج شما تاثیرگذار است گفت: مشکلات همیشه وجود داشته ولی ما با تلاش زیاد بازی ها را می بریم تا همچنان صدرنشین باقی بمانیم ولی امیدواریم هر چه زودتر مشکلات مالی بازیکنان برطرف شود.

وی در خصوص عدم دعوت او به تیم ملی هم گفت این تصمیم کادر فنی تیم ملی است و من به آن احترام می گذارم. شاید سن من بالا رفته(با خنده) که به تیم ملی دعوت نشده ام اما آرزو می کنیم که تیم ملی فوتبال کشورمان موفق باشد و بتواند در مقدماتی جام جهانی نتایج خوبی کسب کند.

چشمی در پایان خاطرنشان کرد: ما در سال 1402 مشکلات زیادی را پشت سر گذاشتیم اما با تمام وجود برای استقلال بازی کردیم و تلاش می کنیم در سال جدید با ارایه بازی های بهتر به هدفمان که قهرمانی است دست پیدا کنیم.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش فوری چشمی به خط خوردن از تیم ملی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش فوری چشمی به خط خوردن از تیم ملی"، کلیک کنید.