واکنش قلعه نویی به ادامه همکاری با تیم ملی

واکنش قلعه نویی به ادامه همکاری با تیم ملی

آفتاب نیوز :

امیر قلعه نویی، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در واکنشی کوتاه به تداوم حضورش روی نیمکت تیم ملی گفت: در ابتدا باید از مدیران فدراسیون فوتبال بابت حسن اطمینان شان تشکر داشته باشم. در هر صورت جام ملت های آسیا برای تیم ملی به پایان رسید و ما شاید پرونده این رقابت ها را بستیم، اما از این رقابت ها تجربیات لازم را به دست آورده و از اتفاقات آن درس گرفتیم. در حال حاضر نگاه ما به آینده است و می خواهیم در راه رقابت های مقدماتی جام جهانی 2026 در مسیر موفقیت گام برداریم.

سرمربی تیم ملی ایران درباره صحبت های مهدی تاج درباره جوان گرایی در تیم ملی گفت: صحبت در این خصوص زیاد است و بعدا مفصل در این مورد صحبت و نکات لازم را خواهم گفت. اما الان فقط به این نکته بسنده می کنم که تیمی جوان، باانگیزه و آینده دار خواهم ساخت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش قلعه نویی به ادامه همکاری با تیم ملی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش قلعه نویی به ادامه همکاری با تیم ملی"، کلیک کنید.