ورق بازار سرمایه برگشت – ویکی سلامت

ورق بازار سرمایه برگشت - ویکی سلامت

پس از افت هیجانی شاخص بورس در دو روز گذشته، امروز این بازار سبزپوش شد؛ به طوری که شاخص کل با رشد بیش از 10 هزار واحد به رقم دو میلیون و 206 هزار واحد رسید.

به گزارش ویکی سلامت، از ابتدای صبح امروز حال و هوای بازار سرمایه مثبت شد اغلب نمادها با صف خرید مواجه بودند.

در پایان معاملات جاری شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران 10 هزار و 140 واحد افزایش پیدا کرد و به دو میلیون و 206 هزار و 907 واحد رسید.

شاخص هم وزن نیز 2458 واحد رشد کرد و در عدد 726 هزار واحد ایستاد.

روز دوشنبه بیش از 162 هزار معامله در بازار بورس انجام شد که ارزش آن بالغ بر 2950 میلیارد تومان بود. حجم معاملات نیز به بالای 6.2 میلیارد رسید.

فملی، فارس و فولاد بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل بورس داشتند. از نمادهای پرتراکنش نیز می توان به ذوق، فاذر و شستا اشاره کرد که بجز فاذر بقیه نمادها سبز شدند.

در سومین روز معاملات هفته بازار فرابورس نیز 63 واحد رشد کرد و به رقم 24 هزار و 708 رسید. تعداد معاملات امروز فرابورس بیش از 88 فقره بود که ارزش آن 393 هزار میلیارد تومان شد.

آریا، هرمز و شگویا بیشترین تاثیر را بر شاخص فرابورس داشتند که به جز آریا دو نماد دیگر مثبت شدند. همچنین فصبا، نخری و بیوتیک از نمادهای پرتراکنش امروز فرابورس بودند.

پایان خبر ویکی سلامت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ورق بازار سرمایه برگشت – ویکی سلامت" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ورق بازار سرمایه برگشت – ویکی سلامت"، کلیک کنید.