وزیر کشور دستور شروع انتخابات ریاست جمهوری را صادر کرد

وزیر کشور دستور شروع انتخابات ریاست جمهوری را صادر کرد

وزیر کشور روز یکشنبه در نامه ای خطاب به استانداران و فرمانداران سراسر کشور دستور شروع انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری را صادر کرد.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری ویکی سلامت، احمد وحیدی،  وزیر کشور روز یکشنبه در نامه ای خطاب به استانداران و فرمانداران سراسر کشور دستور شروع انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری را صادر کرد.

متن نامه احمد وحیدی وزیر کشور به این شرح است:

بسمه تعالی

استانداران محترم سراسرکشور

فرمانداران محترم سراسر کشور

با سلام و احترام.

ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت حضرت آیت الله سید ابراهیم رییسی و همراهان گرانقدر ایشان، در اجرای اصل یکصد و سی و یکم قانون اساسی و مواد 38 و 39  قانون انتخابات ریاست جمهوری و تبصره های ذیل آنها، دستور شروع انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری صادر می شود.

ضروری است ضمن صدور دستور تشکیل ستاد انتخابات استان توسط استانداران محترم، فرمانداران سراسر کشور نیز نسبت به تشکیل هییت های اجرایی از روز یکشنبه مورخ 1403/3/6 حداکثر در مدت سه روز و انجام سایر برنامه های انتخابات مذکور در مرکز شهرستان و بخش های تابعه، طبق برنامه زمان بندی ابلاغی و در مهلت های قانونی مقرر اقدام کرده و وصول این بخشنامه را به ستاد انتخابات کشور اعلام نمایند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وزیر کشور دستور شروع انتخابات ریاست جمهوری را صادر کرد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وزیر کشور دستور شروع انتخابات ریاست جمهوری را صادر کرد"، کلیک کنید.