وقتی دشمن امنیت را نشانه می گیرد

وقتی دشمن امنیت را نشانه می گیرد

تروریست های حمله کننده به سیستان و بلوچستان تنها یک هدف مهم داشتند و آن بر هم زدن امنیت و آرامش حاکم بر ایران زمین و پرت کردن افکار عمومی از مسیله غزه و فلسطین و مهمتر جلوگیری از اقدامات تلافی جویانه در بمباران کنسولگری ایران در دمشق بود.

به گزارش ویکی سلامت،  ملیحه زرین پور در یادداشتی در پایگاه بصیرت نوشت: 24 ساعت گذشته نیروهای امنیتی و نیروی انتظامی و سپاه، لحظات نفس گیری در سیستان و بلوچستان پشت سر گذاشتند و توانستند با دلاور مردی و رشادت و شهادت 10 تن از بهترین نیروهای جان بر کف مدافع امنیت و مدافع مردم و با هلاکت تروریست ها، امنیتی را که می رفت بازیچه اقدامات دشمنانه اسراییل گردد را بازگردانند.

تار و مار تروریست ها

طبق آنچه رخ داده است، تعدادی از تروریست ها و اشرار مسلح وابسته به سرویس های جاسوسی بیگانه در ساعات اولیه بامداد 16 فروردین ماه به قصد برهم زدن امنیت و سلب آرامش مردم به طور همزمان به 5 نقطه از اماکن عمومی و پایگاه های نظامی و انتظامی برقرار کننده امنیت در شهرهای چابهار و راسک در استان سیستان و بلوچستان حمله کردند، اما با درایت، حوصله و هوشمندی نیروهای مدافع امنیت مواجه شده و تار و مار شدند.

هدف شومی به نام «ناامنی»

تروریست های حمله کننده به سیستان و بلوچستان تنها یک هدف مهم داشتند و آن بر هم زدن امنیت و آرامش حاکم بر ایران زمین و پرت کردن افکار عمومی از مسیله غزه و فلسطین و مهمتر جلوگیری از اقدامات تلافی جویانه در بمباران کنسولگری ایران در دمشق بود.
دشمن خیلی خوب به رفتار راهبردی ایران بعد از چنین تجاوزات نابخشودنی واقف است لذا به منظور فرار از انتقام سخت ایران، امنیت خاک و امنیت و آسایش مردم را نشانه می رود چرا که باز هم واقف است این مرز پر گهر اجازه ناامنی و آسیب به شهروندانش را نمی دهد و حتی با شهادت یاران باوفا و پرچم داران امام زمانش از امنیت و جان مردم محافظت می کند.

از هلاکت تروریست ها تا برقراری امنیت

نیروهای امنیتی کشورمان پس از تعدی این تروریست های اسراییلی هوشیارانه وارد عرصه دفاع و خنثی سازی نیروی شرور آن ها شدند و پس از اطمینان نسبت به دورسازی مردم از خطر مهاجمان و هرگونه آسیب، رزمندگان غیور قرارگاه امنیتی جنوب شرق نیروی زمینی سپاه با مشارکت نیروهای فرماندهی انتظامی با آنان درگیر و طی عملیاتی قاطعانه کلیه تروریست ها و اشرار مسلح به هلاکت رسیدند و امنیت و آرامش کامل در مناطق درگیری برقرار شد.
در این عملیات 18 تن از تروریست ها و اشرار مسلح مهاجم به هلاکت رسیدند و 10 تن از مدافعان امنیت شهید و تعدادی دیگر نیز مجروح شدند و با شهادت و جراحت خود راه هرگونه ناامنی و رسیدن دشمن به مقصود شومش را بستند.

برخورد قاطع با مخلان امنیت

دشمن شاید نمی داند و باید این هشدار را به شکلی دریافت کند که برعکس آنچه آن ها در سرزمین های اشغالی برپا کرده و امنیتی که بی مفهوم است و جان شهروندانی که برایشان بی ارزش است اینجا در این نقطه سرزمینی، امنیت ملی و آرامش مردم در هر نقطه از ایران زمین خط قرمز حافظان امنیت بوده و با هرگونه عامل و عنصر تهدیدگر این عرصه، قاطعانه برخورد خواهد شد.
تروریست های حمله کننده به چابهار و راسک و سرباز هدف های بزرگتر از اخلال در امنیت عمومی در سر داشتند و حتی وقتی دیدند به این راحتی ها نمی توانند از دست مدافعان و حافظان امنیت بگریزند بر خلاف ادعاهای پوچ پیشین خود مردم عادی را گروگان گرفتند که باز هم با برخورد قاطع نیروهای امنیتی کشور مواجه شدند.

ترس از انتقام

تحلیلگران شرایط بحرانی بر این باورند که دشمن اسراییلی از اقدامات تلافی جویانه و انتقام سخت ایران در پی بمباران کنسولگری کشورمان در سوریه به وحشت افتاده و به دنبال گریز هستند؛ لذا بار دیگر اجیرشدگانشان را با بیانیه های مسخره راهی تجاوزی دیگر می کنند تا بلکه از این گردابی که خود برپا کرده رها شود.

پیام مسخره دشمن برای غیور مردان امنیت

اما باید توجه داشت برخلاف ژست های که این گروهک تروریست پیش از این به خود گرفته بود شکی در ارتباط عمیق جیش الظلم های تروریست با اسراییلی های کودک کش وجود ندارد؛ پیوند عمیقی که می خواهد این پیام را القا کند که بهتر است چشم بر تجاوز ما بر خاکتان (بمباران کنسولگری ایران در دمشق) ببندید وگرنه امنیت و خط قرمزهایتان را هدف قرار می دهیم.
اما مگر آن ها ایران و ایرانی را نمی شناسند که چنین خیال خامی در سر می پرورانند یا شاید به گمانشان پروپاگاندایی که سال های سال است علیه اعتماد مردم به حکومت اسلامی ایران به پا کرده اند تا اینجاها پیش رفته آن ها می توانند با چنین اقداماتی تجاوزگرانه شاهد عقب نشینی ایرانی در برابر تهدیدات و عدم انتقام و احقاق حق مسلم شان باشند! در حالیکه ایران اسلامی سال های سال است نشان داده در برابر تهدیدات مقاوم تر از این حرف هاست و نه تنها به خیال خام آن ها عقب نمی نشیند بلکه مصمم تر ورود می کند.
بد نیست به تبلیغات سوء دشمن در جدایی قوم غیور بلوچ از سرزمین ایران هم گریزی بزنیم چرا که برخلاف ادعاهای پیشین جیش الظلم ها با محوریت وطن پرستی و حمایت از قوم غیور بلوچ، این همدستی و پیوند با رژیم غاصب و کودک کش اسراییل بر همگان محرز گشته و دروغ های دور و دراز آن ها در حمایت از بلوچ و مردم ایران را رو کرده، آن ها را رسوا نموده و ماهیت و اهداف شوم پشت پرده ادعایشان را بیش از پیش بر همگان آشکار کرده است.

از القای ناامنی تا انتظار انتقام سخت
ناامنی، اولین و مهمترین هدف شوم تروریست ها در حمله به سیستان و بلوچستان بود و اصلا هم برایشان تفاوتی نداشت مردم عادی را گروگان بگیرند و شهید کنند یا جان برکفان و حافظان مردم و مدافعان امنیت را شهید کنند؛ فقط مقصود شومی داشتند که با برنامه ریزی و جهت دهی مستقیم اسراییلی ها انجام شد، اما خیلی زود زمینگیر شدند و حالا اسراییلی ها باید در انتظار انتقام سخت تر ایران اسلامی به هر سوراخی که می توانند بگریزند.

پایان خبر ویکی سلامت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وقتی دشمن امنیت را نشانه می گیرد" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وقتی دشمن امنیت را نشانه می گیرد"، کلیک کنید.