ویژه برنامه شب های قدر شبکه دو از حرم حضرت معصومه (س)

ویژه برنامه شب های قدر شبکه دو از حرم حضرت معصومه (س)

در شب نوزدهم ماه مبارک رمضان سخنرانی و برگزاری مراسم احیا توسط حجت الاسلام و المسلمین رفیعی و قرایت دعای جوشن کبیر با نوای عباس حیدرزاده روانه آنتن این شبکه می شود.

شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان، شبکه دو سیما با سخنرانی و برگزاری مراسم احیا توسط آیت الله حسینی خراسانی و دعای جوشن کبیر با نوای حسن شالبافان میزبان مخاطبان خواهد بود.

در شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان، سخنرانی و برگزاری مراسم احیا توسط آیت الله میرباقری و قرایت دعای جوشن کبیر با نوای مهدی سلحشور پخش خواهد شد.

ویژه برنامه لیالی قدر کاری از گروه معارف اسلامی شبکه دو سیماست که شب های نوزدهم، بیست و یکم و بیست سوم ماه رمضان ( 10، 12 و 14 فروردین) به صورت زنده از حرم حضرت فاطمه معصومه (س) ساعت 23 به مدت 3 ساعت روانه آنتن می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ویژه برنامه شب های قدر شبکه دو از حرم حضرت معصومه (س)" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ویژه برنامه شب های قدر شبکه دو از حرم حضرت معصومه (س)"، کلیک کنید.