ویژه برنامه های هفته معلم در شاهرود – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان

ویژه برنامه های هفته معلم در شاهرود - خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار ویکی سلامت، سید محمد موسوی مدیر آموزش و پرورش شهرستان شاهرود برنامه های هفته معلم را تشریح کرد.

نشست با مدیران مقاطع مختلف تحصیلی، حضور در مدارس و کودکستان ها و اهدا لوح تقدیر و تقدیم گل معلمان، برگزاری همایش همکاران جهادی و معاونان آموزشی سه مقطع به همت بسیج فرهنگیان و آموزش و پرورش در یازدهم اردیبهشت از برنامه های این هفته است.

علاوه بر موارد گفته شده آیین زنگ سپاس معلم در روز 11 اردیبهشت، پیاده روی بزرگ فرهنگیان در صبح پنج شنبه 13 اردیبهشت، مراسم نمادین شهرستان شاهرود در 18 اردیبهشت و برگزاری مسابقه پای درس استاد از کتاب تعلیم و تربیت در اسلام از آثار ارزشمند استاد شهید مرتضی مطهری از دیگر برنامه های این هفته است. گزارش علی شهسوار را برای ویکی سلامت مشاهده می کنید.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ویژه برنامه های هفته معلم در شاهرود – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ویژه برنامه های هفته معلم در شاهرود – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.