پاکستان موفق به ساخت پهپاد شد/ عکس

به گزارش خبرگزاری ویکی سلامت، طبق ادعای سازنده، پهپاد رنجر نیازی به باند برای نشست و برخاست ندارد و در نقش یک پهپاد اطلاعاتی، نظارتی، اکتساب هدف و شناسایی(ISTAR) فعالیت می کند که می تواند در هدایت آتش توپخانه نیز کمک کند.

براساس گزارش کانال خبری پارتیزان، این پهپاد دارای حداکثر وزن برخاست (MTOW) 65 کیلوگرم ، طول بال های آن 4.8 متر ، طول پهپاد 2.58 متر ، حداکثر ارتفاع پروازی 4500 متر ، سرعت کروز 130 تا 180 کیلومتر در ساعت ، مداومت پروازی 6 تا 8 ساعت و برد پروازی 100 کیلومتر است.

پاکستان یک پهپاد هیبریدی رو کرد!

رنجر با محموله داخل محفظه گیمبال شامل سنسور الکترواپتیکال اچ دی ICO ، سنسور امواج متوسط مادون قرمز (MWR) و مسافت یاب لیزری (LRF)، قادر به شناسایی اهداف دشمن در طول روز و نیز ماموریت های شبانه است.

رنجر به چهار موتور برای برخاستن و یک موتور بزرگتر در انتهای پهپاد برای حرکت رو به جلو همچون پهپادهای بال ثابت مجهز است.

227227

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پاکستان موفق به ساخت پهپاد شد/ عکس" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پاکستان موفق به ساخت پهپاد شد/ عکس"، کلیک کنید.