پایان تلخ طارمی در اروپا / بارسا به جمع بزرگان بازگشت!

پایان تلخ طارمی در اروپا / بارسا به جمع بزرگان بازگشت!

به گزارش خبرگزاری ویکی سلامت؛ در نخستین شب از دیدارهای هفته دوم از دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، شب گذشته (سه شنبه) از ساعت 23:30 به وقت تهران، تیم فوتبال بارسلونا در ورزشگاه المپیک مونتجوییک میزبان ناپولی بود و موفق شد حریف ایتالیایی اش را با نتیجه 3 بر یک شکست دهد.

بارسلونا که در بازی رفت به تساوی یک – یک رضایت داده بود، با گل های فرمین لوپس، ژوایو کانسلو و روبرت لواندوفسکی در مقابل تنها گل امیر رحمانی برنده این مسابقه شد. به این ترتیب بارسلونا در مجموع دو بازی رفت و برگشت با نتیجه 4 بر 2 ناپولی را مغلوب کرد و در جمع هشت تیم برتر لیگ قهرمانان اروپا قرار گرفت.

در بازی همزمان با این مسابقه، آرسنال در ورزشگاه امارات لندن پذیرای پورتوی پرتغال بود که این بازی با تک گل دقیقه 41 لیاندرو تروسارد در 90 دقیقه به پایان رسید تا نتیجه بازی رفت تکرار و به این ترتیب بازی به وقت های اضافه کشیده شد. بازی در پایان وقت های اضافی نیز با همان نتیجه یک بر صفر به پایان رسید تا دو تیم در مجموع یک – یک مساوی شوند و کار به ضربات پنالتی کشیده شود.

در ضربات پنالتی هم بازی با نتیجه 4 بر 2 به سود توپچی ها تمام شد تا این تیم به جمع 8 تیم پایانی راه پیدا کند.

مهدی طارمی در دقیقه 88 این بازی به جای اوانیلسون وارد زمین شد ولی در ضربات پنالتی فرصت ضربه زدن پیدا نکرد.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پایان تلخ طارمی در اروپا / بارسا به جمع بزرگان بازگشت!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پایان تلخ طارمی در اروپا / بارسا به جمع بزرگان بازگشت!"، کلیک کنید.