پرداخت عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی پس از واریز حقوق بهمن

با توجه به جدول پرداخت حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی براساس حروف الفباء از هفته آینده، پیش بینی می شود عیدی بازنشستگان پس از واریز حقوق بهمن ماه به حساب آن ها واریز شود.

پرداخت عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی پس از واریز حقوق بهمن

آفتاب نیوز :

میرهاشم موسوی؛ مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در تاریخ 17 بهمن ماه سال جاری درباره پرداخت عیدی به بازنشستگان این سازمان گفت: با توجه به مشخص شدن مبلغ عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی در تلاش هستیم با تامین منابع، عیدی را به حساب بازنشستگان پرداخت کنیم.

وی درباره زمان پرداخت عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی تصریح کرد: ان شاءالله تا دو هفته آینده عیدی به حساب بازنشستگان تامین اجتماعی واریز می شود.

 با توجه به جدول زمانبدی پرداخت حقوق بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی براساس حروف الفباء از هفته آینده، پیش بینی می شود عیدی بازنشستگان پس از اتمام پرداخت حقوق بهمن ماه به حساب آن ها واریز شود. با احتساب زمان پرداخت حقوق بازنشستگان از هفته آینده و زمانبدی عیدی بازنشستگان اوایل اسفندماه به حساب بازنشستگان واریز شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پرداخت عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی پس از واریز حقوق بهمن" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پرداخت عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی پس از واریز حقوق بهمن"، کلیک کنید.