پروازهای فرودگاه مشهد تا اطلاع ثانوی انجام نخواهد شد – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان

پروازهای فرودگاه مشهد تا اطلاع ثانوی انجام نخواهد شد - خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری ویکی سلامت، حسن جعفری اظهار کرد: مسافران پیش از عزیمت به فرودگاه مشهد با اطلاعات پرواز تماس حاصل کنند.

مدیر روابط عمومی فرودگاه های خراسان رضوی افزود: به منظور افزایش ایمنی پروازها، با توجه به کاهش دید افقی در سطح شهر مشهد مقدس و مه گرفتی، پروازهای فرودگاه مشهد تا اطلاع ثانوی انجام نخواهد شد.

وی گفت: در همین راستا زایران و مسافران، پیش از عزیمت به فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد مقدس با اطلاعات پرواز فرودگاه با شماره 199 یا تلفن مستقیم 05133400019 الی 23 تماس حاصل کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پروازهای فرودگاه مشهد تا اطلاع ثانوی انجام نخواهد شد – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پروازهای فرودگاه مشهد تا اطلاع ثانوی انجام نخواهد شد – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.