پروین: پرسپولیس با این بازی هایی که می کند قهرمان می شود/ هر کسی دلش با تیم است می ماند+فیلم

پروین: پرسپولیس با این بازی هایی که می کند قهرمان می شود هر کسی دلش با تیم است می ماند+فیلم

پیشکسوت تیم پرسپولیس گفت: پرسپولیس خوب بازی می کند و خوب هم نتیجه می گیرد، با این بازی ها قهرمان می شود.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری ویکی سلامت، علی پروین در حاشیه تمرین پیشکسوتان پرسپولیس اظهار کرد: پرسپولیس با این بازی هایی که می کند به نظرم قهرمان می شود. به فصل های دیگر کاری نداشته باشید و درباره این فصل حرف بزنید.

وی درباره بیانیه نویسی و مصاحبه های جنجالی تیم ها گفت: 10 دفعه گفته ام اشتباه می کنند. فوتبال برد و باخت دارد. اگر قرار باشد ما ببازیم اطلاعیه دهیم آنها ببازند اطلاعیه دهند که نمی شود. 7 هفته مانده تا لیگ تمام شود و سوالات در این زمینه باشد. گذشته و آینده را رها کنید. فصل که تمام می شود هر کسی دلش می خواهد و پیراهن پرسپولیس را دوست دارد، می اید قرارداد امضا می کند. هر کسی دوست ندارد خدا نگهدار، زوری که نمی توان کسی را نگه داشت.

پیشکسوت تیم پرسپولیس در مورد پول های زیادی که در فوتبال است، گفت: هزاری هم که پول بدهند اگر دلش با پرسپولیس باشد هیچ وقت پیراهن این تیم را نمی فروشد و به تیم دیگری نمی رود. اگر دلش نباشد من جای درویش باشم به بازیکن می گویم خوش آمدید. الان باید صحبت درباره 7 بازی پایانی فصل باشد. من روز اول به درویش گفتم وقتی بازیکنان می گویند اوسمار خوب است همین را سرمربی تیم بگذارید. الحمدالله خوب بازی می کنند و خوب هم نتیجه می گیرند. ان شاءالله پرسپولیس با این بازی هایی که می کند قهرمان می شود.

پروین در مورد اینکه صحبت های وی؛ یادآور زمانی است که مهدی هاشمی نسب به استقلال رفت، تصریح کرد: بروید آقا، مثل اینکه سرتان باد دارد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پروین: پرسپولیس با این بازی هایی که می کند قهرمان می شود/ هر کسی دلش با تیم است می ماند+فیلم" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پروین: پرسپولیس با این بازی هایی که می کند قهرمان می شود/ هر کسی دلش با تیم است می ماند+فیلم"، کلیک کنید.