پسرم نااهل بود،با چاقو به من حمله کرد/ در دفاع از خودم با چاقویی که دستش بود به او ضربه زدم

پسرم نااهل بود،با چاقو به من حمله کرد/ در دفاع از خودم با چاقویی که دستش بود به او ضربه زدم

به گزارش ویکی سلامت به دنبال اظهارات مرد 60 ساله موضوع به بازپرس امیرحسین علیمردان اعلام شد و تیم جنایی راهی محل شدند.

روزنامه ایران نوشت: در اتاق پذیرایی طبقه اول خانه ای در محدوده مولوی آنها با جسد پسر 37 ساله مواجه شدند که با 14 ضربه چاقو به قتل رسیده بود.

پدرمقتول در تحقیقات اولیه گفت: پسرم بیکار و نااهل بود او نه تنها خرج روزانه اش را از ما می گرفت بلکه از همه دوستان و آشنایان هم پول قرض گرفته و نزول کرده بود اما قرض هایش را پس نمی داد و از من می خواست که بدهی اش را تسویه کنم. شب حادثه هم سر همین موارد دعوا راه انداخت و ناگهان در اتاق را شکست. روز حادثه دخترم از ترس برادرش از محل کار به خانه نیامد. با همسرم داخل خانه بودیم که دعوا شروع شد و ناگهان پسرم از آشپزخانه چاقویی برداشت و ما را تهدید به قتل کرد. همسرم ترسید و فرار کرد اما من با او درگیر شدم پسرم مرا با چاقو زد درنهایت چاقو را از دستش گرفتم و از شدت عصبانیت به او ضربه زدم. قصدم کشتن او نبود اما به خودم که آمدم دیدم پسرم خونین روی زمین افتاده است. عذاب وجدان و پشیمانی باعث شد که لحظاتی بعد از قتل به کلانتری بروم و خودم را معرفی کنم.

با اعتراف وی همسرش نیز که در خانه حضور داشت اظهارات او را تایید کرد. از آنجایی که متهم مجروح شده بود، به دستور بازپرس شعبه دهم دادسرای امور جنایی پایتخت به بیمارستان منتقل شد تا تحت درمان قرار بگیرد.

23302

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پسرم نااهل بود،با چاقو به من حمله کرد/ در دفاع از خودم با چاقویی که دستش بود به او ضربه زدم" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پسرم نااهل بود،با چاقو به من حمله کرد/ در دفاع از خودم با چاقویی که دستش بود به او ضربه زدم"، کلیک کنید.