پیام تبریک مدیرعامل بانک صادرات ایران به مناسبت دهه مبارک فجر

پیام تبریک مدیرعامل بانک صادرات ایران به مناسبت دهه مبارک فجر

محسن سیفی، مدیرعامل بانک صادرات ایران در پیامی فرارسیدن دهه مبارک فجر و ایام پیروز انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

به گزارش ویکی سلامت، به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران؛ در متن پیام وی آمده است: «پیروزی انقلاب اسلامی مرهون خون شهیدانی است که دلاورانه در مقابل ستم پیشگان ایستادند و با نثار خونشان درخت انقلاب را آبیاری کردند و امروز ایران اسلامی به برکت خون آنها و رادمردی های مردان و زنان در تلاش و مومن، طی بیش از چهار دهه، شاهد شکوفایی در تمامی عرصه های مختلف اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و هنری بر پایه آموزه های اسلامی است و مسیر موفقیت کشور با رهبری مقام معظم رهبری همچنان افق های تازه ای را در سطح جهانی طی می کند.

12 بهمن یادآور خاطره بازگشت بنیانگذار و معمار فرزانه انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) به ایران، همه ساله آغاز دهه مبارک فجر و روزهای به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی است.

من فرارسیدن این روز و یوم الله دهه مبارک فجر را به عموم مردم ایران، کارکنان نظام بانکی به ویژه همکاران بانک صادرات ایران تبریک عرض می کنم. بانک صادرات ایران در مسیر پایمردی برای حفظ ارزش های انقلاب و کمک به تحقق اهداف اقتصادی در کنار مردم و مسیولان دلسوز کشور ایستاده و همچون همیشه از تمامی ظرفیت های خود استفاده خواهد کرد.»

پایان خبر ویکی سلامت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیام تبریک مدیرعامل بانک صادرات ایران به مناسبت دهه مبارک فجر" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیام تبریک مدیرعامل بانک صادرات ایران به مناسبت دهه مبارک فجر"، کلیک کنید.