پیام پوتین به مناسبت عید سعید قربان

پیام پوتین به مناسبت عید سعید قربان

به گزارش ویکی سلامت در پیام «ولادیمیر پوتین» رییس جمهور روسیه آمده است: من عید قربان را به مسلمانان روسیه تبریک می گویم، این عید به دنبال گرد هم آوردن مردم، تحکیم آرمان ها و ارزش های رحمت، عدالت، بردباری و درک متقابل در جامعه است. این عید همچنین عمق ارزش های معنوی اسلام را نشان می دهد.

طبق گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، پوتین افزود: خرسندیم که حیات امت اسلامی، کشورمان را با آثار ارزشمند، طرح ها و ابتکارات نوین در عرصه فرهنگی و آموزشی غنی می کند.

وی خاطرنشان کرد: سازمان ها و تشکل های اسلامی به تقویت نهاد خانواده، روحیه میهن پرستی نسل جوان و همچنین کمک موثر به شرکت کنندگان در عملیات ویژه نظامی روسیه و بستگان و دوستان آنها توجه زیادی دارند.

رییس جمهور روسیه تاکید کرد: البته سهم آنها (مسلمانان) در وحدت مردم ما و توسعه گفت وگوی قومیتی و ادیان در روسیه مهم است.

311311

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیام پوتین به مناسبت عید سعید قربان" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیام پوتین به مناسبت عید سعید قربان"، کلیک کنید.