پیشکسوتان استقلال قهرمان شدند – ویکی سلامت

پیشکسوتان استقلال قهرمان شدند - ویکی سلامت

به گزارش خبرگزاری ویکی سلامت؛مصاف فینال جام پیشکسوتان باشگاه‌های تهران امروز میان تیم پیشکسوتان استقلال و هما برگزار شد و پس از تساوی بدون گل دو تیم در وقت‌های قانونی، کار به ضربات پنالتی کشیده شد و در نهایت تیم استقلال ۵ بر ۳ هما را شکست داد و به عنوان قهرمانی این رقابت‌ها دست یافت.

نادر فریاد شیران، رضا نعلچگر، خسرو پارسا، مصطفی اردستانی، غلامرضا برهان‌زاده، حسن بالش آبادی، محمد نوری، محمد رضا شکورزاده، ولی قربانی، ناصر شهسواری، شاهین بیانی، احمد حیدرخان، رضا خلیل‌پور، حمید لواسانی، جلال بیات، بهروز پرورش‌خواه، هاشم حیدری برای استقلال در این رقابت‌ها برای استقلال به میدان رفتند.

از پیشکسوتان و حاضران در مسابقه فینال این رقابت‌ها می‌توان به علی جباری، جواد قراب، سعید مراغه چیان، پرویز مظلومی، رضا رجبی، علی نیروشک، سید غفار جعفری، صفدر یوسف لو و جمشید فرجی اشاره داشت.

هدایت تیم پیشکسوتان استقلال را محمد نوری و سرپرست این تیم برعهده مهدی کشاورز بود.

251 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیشکسوتان استقلال قهرمان شدند – ویکی سلامت" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیشکسوتان استقلال قهرمان شدند – ویکی سلامت"، کلیک کنید.