پیش کنگره  15000 شهید فارس در کازرون برگزار می شود

پیش کنگره  15000 شهید فارس در کازرون برگزار می شود

ویکی سلامت/فارس فرمانده سپاه شهرستان کازرون از برگزاری پیش کنگره 15 هزار شهید استان فارس در این شهرستان خبر داد.

حسین حیاتی امروز، 5 اردیبهشت ماه با اعلام این خبر گفت: پیش کنگره سرداران، امیران و 15 هزار شهید استان فارس همراه با یادواره شهدای گردان حضرت زینب(س) در شهرستان کازرون برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: گردان پیروز حضرت زینب(س) لشکر 19فجر در عملیات مختلف در هشت سال دفاع مقدس ایفای ماموریت کرده است که در این راه قریب به یک صد شهید تقدیم به نظام مقدس جمهوری اسلامی کرده است.

فرمانده سپاه کازرون تصریح کرد: پیش کنگره سرداران، امیران و 15هزار شهید استان فارس با برگزاری یادواره شهدای گردان حضرت زینب(س) فردا پنج شنبه، 6 اردیبهشت ماه در کانون شهید عسکری شهرستان کازرون بعد از اقامه نماز مغرب و عشاء با سخنرانی ظهراب قنبری، فرمانده لشکر عملیاتی 19 فجر و روایتگری فرماندهان گردان در دوران دفاع مقدس برگزار خواهد شد.

پایان خبر ویکی سلامت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیش کنگره  15000 شهید فارس در کازرون برگزار می شود" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیش کنگره  15000 شهید فارس در کازرون برگزار می شود"، کلیک کنید.