چاقوکشی در کلیسایی در استرالیا + فیلم

چاقوکشی در کلیسایی در استرالیا + فیلم

اسقف کلیسایی در غرب سیدنی در مراسم عبادی، توسط مردی مورد اصابت چاقو قرار گرفت و چند نفر دیگر نیز زخمی شدند.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری ویکی سلامت، اسقف «مارماری امانویل» بعد از ساعت 7 بعدازظهر روز گذشته در کلیسایی در غرب سیدنی مشغول مراسم عبادی بود که توسط مردی مورد اصابت چاقو قرار گرفت.

پس از این حمله افسران وابسته به فرماندهی منطقه پلیس شهر «فیرفیلد» به محل حادثه اعزام شدند.

طبق اعلام منابع خبری چندین نفر دیگر نیز در این چاقوکشی مورد حمله قرار گرفته و زخمی شدند. افراد مجروح دچار جراحات غیرجانی شده و توسط امدادگران نیوساوت ولز تحت مداوا هستند.

تصاویر وحشتناک این حمله به صورت زنده از کانال یوتیوب کلیسا پخش شد؛ تصاویر منتشرشده نشان می دهد که فرد ضارب تا زمانی که افراد حاضر به کمک می شتابند، به ضربه زدن های محکم به اسقف ادامه می دهد.

شاهدان عینی می گویند علاوه بر اسقف 4 نفر دیگر نیز در این چاقوکشی زخمی شدند.

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "چاقوکشی در کلیسایی در استرالیا + فیلم" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "چاقوکشی در کلیسایی در استرالیا + فیلم"، کلیک کنید.