چرا قبل از اکران «مست عشق» این موج منفی را برای پارسا پیروزفر راه انداختید؟/ عکس

به گزارش خبرگزاری ویکی سلامت، بهاره مصدقیان بازیگر تیاتر در شبکه های اجتماعی ادعا کرده که به مدت 18 سال با پارسا پیروزفر رابطه پنهانی داشته و این بازیگر را متهم به بی اخلاقی کرده است.

این ادعاها هنوز از سوی رسانه ها و مراجع رسمی راستی آزمایی نشده و پارسا پیروزفر نیز تا هنگام انتشار این مطلب واکنشی نشان نداده است.

در این میان برخی بر این باورند که طرح این اتهامات اخلاقی با اکران قریب الوقوع فیلم سینمایی «مست عشق» با بازی پارسا پیروزفر مرتبط است.

پیرو این حواشی بهروز شجاعی با انتشار پیامی در ایکس نوشت: «خیلی جالبه که چندروز مانده به اکران «مست عشق» با بازی پارسا پیروزفر و حضور او بر پرده سینما بعد از مدت ها، به صورت کاملا اتفاقی!!! ناگهان موج منفی خبری علیه او راه افتاده…»

چرا قبل از اکران «مست عشق» این جنجال را برای پارسا پیروزفر راه انداختید؟/ عکس

245245

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "چرا قبل از اکران «مست عشق» این موج منفی را برای پارسا پیروزفر راه انداختید؟/ عکس" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "چرا قبل از اکران «مست عشق» این موج منفی را برای پارسا پیروزفر راه انداختید؟/ عکس"، کلیک کنید.