چوپان در پاسخ به آرنولد: از شما و مردم ایران انگیزه می گیرم

چوپان در پاسخ به آرنولد: از شما و مردم ایران انگیزه می گیرم

اسطوره پرورش اندام ایران پس از قهرمانی در آرنولد کلاسیک انگلستان گفت: یک جنگجو هستم و برای رسیدن به موفقیت می جنگم.

به گزارش ویکی سلامت، هادی چوپان پس از کسب عنوان قهرمانی رقابت های آرنولد کلاسیک، در  پاسخ به این سوال آرنولد شوراتزنگر که انگیزه او  برای رقابت از کجا نشات می گیرد، گفت: من از شما (هانی رامبد)، رونی کولمن، مردمی که اینجا هستند و همه ایرانی ها انگیزه می گیرم. وقتی اسم آرنولد، رونی کولمن و کشورم می آید من باید پیشرفت کنم.

وی در پاسخ به آرنولد، درباره راز موفقیت های خود، خاطرنشان کرد: من آدمی هستم که سخت تمرین می کنم. وقتی به باشگاه می روم دوست دارم آهن ها را نابود کنم. همه می دانند. بدن من خیلی بهتر از این بود اما سختی های زیادی برای دریافت ویزای انگلستان و سفر داشتم. با استرس زیاد 12 ساعت قبل از کنفرانس به محل مسابقات رسیدم و حتی وقت نکردم بدنم را ریلکس کنم.

چوپان در پایان گفت: بدن من خیلی بهتر از این بود اما من یک جنگجو هستم و برای رسیدن به مدال می جنگم.

پایان خبر ویکی سلامت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "چوپان در پاسخ به آرنولد: از شما و مردم ایران انگیزه می گیرم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "چوپان در پاسخ به آرنولد: از شما و مردم ایران انگیزه می گیرم"، کلیک کنید.