کشف سندی از افسر اطلاعاتی دشمن برای اندلسی کردن ایران

کشف سندی از افسر اطلاعاتی دشمن برای اندلسی کردن ایران

به گزارش ویکی سلامت، سردار سرتیپ پاسدار احمدرضا رادان امروز در اجتماع بزرگ مردم شریف گیلان در حمایت از مجریان طرح نور «عفاف و حجاب» در میدان شهدای ذهاب (شهرداری) رشت اظهار داشت: گیلان دیار آیت الله بهجت(ره) و میرزا کوچک خان جنگلی و ظلم ستیزی است که از کنار ارزش ها نمی گذشت؛ دیار رزمندگان دلاوری که در همین میدان (شهدای ذهاب) با دعای خیر پدران و مادرانشان، پای در مسیر نبرد با دشمن بعثی گذاشتند.

ویکی سلامت نوشت: فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه جبهه حق در برابر جبهه باطل پیروز است و این پیروزی دایمی و فراگیر خواهد بود افزود: میدان (شهدای ذهاب) رشت بعد از انقلاب اسلامی، شاهد گذر رزمندگان و شهادت های فراوان در مسیر حق بوده است تا ثابت کند مردان و زنان گیلان همواره رزمنده پرور، مجاهدپرور و شهیدپرور هستند.

سردار رادان با اشاره به حماسه آفرینی گیلانیان در 8 دی 1388 گفت: مردم گیلان در سال 88 با حضور باشکوه و رقم زدن حماسه 8 دی، خط بطلانی بر دست فتنه گران کشیدند و چهره فتنه گران را خرد و ذلیل کردند.

وی با اشاره به اینکه دو عامل برای پیروزی در جنگ سخت و فتنه وجود داشت که دشمن در ابتدا، این دو عامل را شناخت و سپس تلاش کرد تا از این دو عامل عبور کند افزود: اولین عامل، وجود مردان باغیرت و عامل بعدی زنان باحیا و عفیف بود؛ در حقیقت از دو بالِ غیرت با عفاف و حجاب، رزمنده و مجاهد و سرباز ولی امر پرورش پیدا می کرد تا باطل را به زیر بکشاند و این دو بال توسط دشمن شناسایی و انتخاب شد و آماج حملات پی درپی قرار گرفت.

فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه موضوع عفاف و حجاب مربوط به امروز و دیروز نیست بلکه سرسپردگان استکبار از سال ها پیش برای این بخش برنامه داشتند گفت: قبل از انقلاب، آن زمان که استکبار درصدد کشیدن چادر از سر خواهران و مادران این سرزمین بودند در واقع به دنبال گرفتن عفاف و حجاب بودند تا چشم ها را به بی حجابی عادت دهند.

سردار رادان با تاکید بر اینکه حیا و غیرت در جامعه ایرانی یک سپر برای مبارزه با دشمن بود اما دشمن به دنبال گرفتن این سلاح و سپر از مردم کشورمان است تصریح کرد: گرفتن عفاف و حجاب از جامعه و رواج بی غیرتی نقشه دشمن بود چرا که در این صورت دیگر نیاز به هیچ جنگی نیست. دشمن در جنگ سخت و فتنه شکست خورد اما به تلاش خود برای اندلسی کردن ایران اسلامی ادامه داد و در جنگ نرم نیز شروع به سربازگیری و گرفتن خاکریزهای ارزشی و معنوی مان کرد.

وی با بیان اینکه ارزش های میهن اسلامی و حجاب و عفاف برای همه مردم ایران اهمیت دارد خاطرنشان کرد: تلاش دشمن در راستای دو قطبی سازی جامعه است و قصد دارد این گونه وانمود کند که عفاف و حجاب برای برخی ارزش و برای برخی دیگر نیست.

فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه در این جنگ، سنگرهای دشمن را یکی پس از دیگری فتح می کنیم تصریح کرد: سندی از یک افسر اطلاعاتی دشمن به دست آورده ایم که گوشه ای از راهبردهای دشمن در اندلسی کردن ایران را نشان می دهد. در این سند 24 راهبرد نوشته شده و ادعا می کردند که در صورت پیاده کردن این سند، استحاله فرهنگی در جامعه ما صورت می گیرد.

سردار رادان کشف حجاب زنان در خیابان ها را اولین راهبرد سند مذکور بیان کرد و افزود: در اظهاراتشان می گفتند که چادر بر سر زن ایرانی به مثابه یک پرچم است و زیاد شدن این پرچم ها نشانه شکست ناپذیری انقلاب اسلامی خواهد بود و لذا گفتند که باید این پرچم ها را از زنان ایران بگیریم؛ بنابراین دومین راهبردشان کشیدن چادر از سر زنان عفیف بود.

وی خطاب به مردم ادامه داد: به شما نوید می دهم که خاکریزهای دفاعی دشمن در جنگ نرم که با هدف استحاله فرهنگی و اندلسی کردن ایران گرفته شده بود یکی پس از دیگری در حال سقوط است و به دست رزمندگان اسلام فتح خواهد شد.

فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه در جنگ سخت، نیمه سخت، فتنه و نرم، مردم همواره تعیین کننده ترین کسانی هستند که می توانند بر این جنگ و اهداف دشمن خط بطلان بکشند افزود: فداکاری مردم در دوران دفاع مقدس با عنوان بسیجی و رزمنده و در قالب حمایت های پشت جبهه منجر به افزایش توان نظام و غلبه بر دشمن شد و امروز نیز حماسه 9 دی ها در جنگ نرم توسط مردم آفریده می شود و به صحنه آمدن مردم در قم، خراسان رضوی، اصفهان، خوزستان، گیلان، بوشهر و سایر استان ها نشانگر شکست فتنه گران در جنگی که علیه جمهوری اسلامی با نشانه عفاف و حجاب آغاز کرده بودند، هست و تا زمانی که این مردم در صحنه حضور دارند، ما نیز محکم خواهیم ایستاد؛ پس در صحنه بمانید چرا که صحنه های حضور شما تعیین کننده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کشف سندی از افسر اطلاعاتی دشمن برای اندلسی کردن ایران" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کشف سندی از افسر اطلاعاتی دشمن برای اندلسی کردن ایران"، کلیک کنید.