کلینتون: بایدن برای پیروزی، به موفقیت‌های میدانی اوکراین نیاز دارد

کلینتون: بایدن برای پیروزی، به موفقیت‌های میدانی اوکراین نیاز دارد

به گزارش ویکی سلامت از ویکی سلامت، «هیلاری کلینتون» در گفت‌وگو با این ۲ شهروند روسیه که توانستند وزیر خارجه سابق آمریکا را فریب دهند و خودشان را «پترو پوروشنکو» رئیس‌جمهور سابق اوکراین جا بزنند، بیان کرد: «ما تا آنجا که بتوانیم، آنچه را که نیاز است برای شما ارسال می‌کنیم تا نه تنها خطوط مقدم را نگه‌دارید بلکه وارد حمله‌ای نیز شوید.»

خبرگزاری اسپوتنیک به نقل از وزیر امور خارجه سابق آمریکا گزارش کرد: «قاعدتا بسیاری از ما در آمریکا هر کاری شده انجام می‌دهیم تا رئیس‌جمهور بایدن مجدد انتخاب شود؛ بنابراین این مسئله به درک شما بستگی دارد که چقدر عالی پیشروی کنید.»

وی افزود: «ما هر کاری انجام خواهیم داد تا بتوانیم به حمایت از شما و رئیس‌جمهور بایدن ادامه دهیم.»

«هیلاری کلینتون» چند روز پیش در واکنش به عملکرد ضعیف بایدن در مناظره انتخاباتی از رئیس‌جمهور دفاع کرد و در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: «من به بایدن رای خواهم داد.»

او هم‌چنین تاکید کرد: «انتخاب بین فردی است که به شما، حقوقتان و آینده‌تان اهمیت می‌دهد و کسی که فقط به فکر خودش است.»

هیلاری کلینتون در گفت‌وگوی خود با فردی که فکر می‌کرد پوروشنکو است، رضایت داد که توطئه‌ای علیه دونالد ترامپ، نامزد ریاست‌جمهوری آمریکا ترتیب دهد. کلینتون، ترامپ را فردی خطرناک خواند و با پیشنهاد مخاطبش برای «حمله به او از طرف‌های مختلف» موافقت کرد.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کلینتون: بایدن برای پیروزی، به موفقیت‌های میدانی اوکراین نیاز دارد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کلینتون: بایدن برای پیروزی، به موفقیت‌های میدانی اوکراین نیاز دارد"، کلیک کنید.