گل باران ناپولی در سری آ ایتالیا

گل باران ناپولی در سری آ ایتالیا

آفتاب نیوز :

در هفته بیست و یکم سری آ ایتالیا، دو تیم ساسولو و ناپولی به مصاف هم رفتند که این رقابت پر گل با نتیجه 6 بر 1 به سود ناپولی به اتمام رسید.

در نیمه نخست این دیدار، اولین گل بازی را اوروش راسیچ در دقیقه 17 برای ساسولو به ثمر رساند اما در همین نیمه نخست امیر رحمانی در دقیقه 29،  ویکتور اوسیمن در دقایق 31، 41، 47 و کواراتسخلیا در دقیقه 51  برای ناپولی گلزنی کردند تا در همین نیمه اول، ساسولو شکست را بپذیرد.

در نیمه دوم و در دقیقه 75، کواراتسخلیا گل ششم را برای ناپولی به ثمر رساند تا تیر خلاصی را به ساسولو زده باشد.

ناپولی با این برد پر گل به یازدهمین پیروزی خود در سری آ ایتالیا رسید و اکنون با 40 امتیاز تعقیب کننده جدی فیورنتینا و رم محسوب می شود. صدرنشین سری آ ایتالیا تیم فوتبال اینتر با 66 امتیاز است.

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "گل باران ناپولی در سری آ ایتالیا" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "گل باران ناپولی در سری آ ایتالیا"، کلیک کنید.