گولسیانی بی سر و صدا به استقلال می‌رود!

گولسیانی بی سر و صدا به استقلال می‌رود!

آفتاب‌‌نیوز :

او که همراه تیم گرجستان در مسابقات یورو 2024 حضور دارد، قراردادش با پرسپولیس به پایان رسیده اما گویا باشگاه هنوز به او پیشنهاد تمدید قرارداد نداده است. همین مسئله باعث شده شایعاتی درباره تمایل کادرفنی استقلال به جذب این مدافع بلند قامت خارجی مطرح شود. البته این اتفاق در صورتی رخ خواهد داد که پرسپولیس به گولسیانی پیشنهاد تمدید قرارداد ندهد.

گفته می شود مبلغ درخواستی او 700 هزار دلار برای فصل آینده است و به نظر می رسد پرسپولیس حاضر نیست برای مدافع پا به سن گذاشته که دو بار هم رباط صلیبی پاره کرده و هر دو ماه یک بار به گرجستان می رود تا روند مداوا را پیگیری کند، چنین مبلغ بالایی بپردازد. اما آیا رقیب سنتی چنین ریسکی خواهد کرد؟

پرسپولیس روز گذشته برای تقویت خط دفاعی قرارداد مرتضی پورعلی گنجی مدافع ملی پوش و مصدومش را تمدید کرد و شاید این به منزله عبور از گولسیانی باشد که گل قهرمانی را هم به ثمر رساند و محبوبیت بالایی نزد هواداران داشت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "گولسیانی بی سر و صدا به استقلال می‌رود!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "گولسیانی بی سر و صدا به استقلال می‌رود!"، کلیک کنید.