یک فوتی دیگر در پی حادثه تصادف نوجوانان بسکتبالیست قزوینی

یک فوتی دیگر در پی حادثه تصادف نوجوانان بسکتبالیست قزوینی

ویکی سلامت/قزوین یکی دیگر از بازیکنان تیم نوجوانان خانه بسکتبال استان قزوین که بهمن سال گذشته دچار سانحه رانندگی شده بود، درگذشت.

به گزارش ویکی سلامت،«محمدامین کاظمی» و «امیرمحمد اردکانی» ورزشکارانی بودند که پیش از این به دلیل مرگ مغزی جان خود را از دست دادند و حالا پس از گذشت بیش از 2 ماه، امروز، هشتم اردیبهشت خبر درگذشت «رهام یزدی» سومین بازیکن این تیم هم اعلام شد.

به گزارش ویکی سلامت، 22 بهمن 1402 بود که اعضای نوجوان یک تیم بسکتبال که به نمایندگی از استان قزوین در رقابت های لیگ نوجوانان کشور در قم شرکت کرده بودند، در مسیر بازگشت دچار سانحه رانندگی شدند.

این حادثه زمانی اتفاق افتاد که چهار بسکتبالیست درحالی که به دلیل خرابی خودرو در حاشیه جاده ایستاده بودند، بر اثر برخورد یک خودروی 206، دچار حادثه شدند.

خوشبختانه «طاها فلاح»، دیگر بازیکن آسیب دیده این سانحه از بیمارستان مرخص شده و بهبود پیدا کرده است.

خبرگزاری ویکی سلامت درگذشت این بسکتبالیست نوجوان را به خانواده وی، جامعه ورزش و خانواده بسکتبال تسلیت می گوید.

پایان خبر ویکی سلامت 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "یک فوتی دیگر در پی حادثه تصادف نوجوانان بسکتبالیست قزوینی" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "یک فوتی دیگر در پی حادثه تصادف نوجوانان بسکتبالیست قزوینی"، کلیک کنید.