یک مدافع بهترین گلزن استقلال شد!

یک مدافع بهترین گلزن استقلال شد!

آفتاب نیوز :

 پانزده حضور فیکس در ترکیب آبی پوشان تهرانی طی 21 هفته سپری شده از لیگ برتر نشان می دهد که سهرابیان پس از کسب تجربه در سایپا و گل گهر با آمادگی بالایی به تیم محبوبش برگشته و انگیزه بالایی برای اثبات توانایی هایش دارد.

سهرابیان در این فصل یکی از نفرات کلیدی استقلال بوده که این موضوع را هم می توان از آمار خوب ثبت شده توسط شاگردان نکونام در خط دفاعی متوجه شد و هم در خط هجومی.

در پایان هفته بیست و یکم حسین حسینی با 13 کلین شیت بیشترین آمار را از این حیث به خود اختصاص داده که بی شک نقش مدافعین میانی استقلال و البته ساختار مستحکمی که جواد نکونام ایجاد کرده، غیر قابل انکار است.

از سوی دیگر سهرابیان در 15 مسابقه موفق به ثبت 4 گل شده که نشان از اهمیت این بازیکن در ترکیب آبی های پایتخت است. اولین گل سهرابیان با شوتی تماشایی در ورزشگاه فولادشهر ثبت شد و او سپس در مصاف با نساجی مازندران و پیکان هم گلزنی کرده بود.

چهارمین گل سهرابیان که از آکادمی باشگاه سپاهان پرورش یافته در آخرین مصاف استقلال مقابل هوادار ثبت شد و او با یک ضربه سر دقیق و تماشایی روی ارسال ابوالفضل جلالی به تیرک دوم موفق شد دروازه علیرضا حقیقی را در ثانیه 45 بازی باز کند؛ گلی که تا پایان حفظ شد و سه امتیاز بسیار حساس را به حساب استقلال واریز کرد تا آن ها همچنان صدرنشین جدول باشند.

با این گل آرمین سهرابیان در کنار کوین یامگا و مهرداد محمدی که 4 گله هستند، بهترین گلزن استقلال هم لقب گرفت که جایگاه او با توجه به حضورش در قلب خط دفاعی ویژه تر از دو بازیکن دیگر به شمار می رود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "یک مدافع بهترین گلزن استقلال شد!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "یک مدافع بهترین گلزن استقلال شد!"، کلیک کنید.