202 روز جنگ غزه به روایت آمار و ارقام

رژیم اشغالگر برای دویست و دومین روز متوالی به تجاوزات خود علیه نوار غزه ادامه و محله ها، منازل و تجمعات آوارگان را هدف قرار می دهد.

به گزارش ویکی سلامت، منابع خبری فلسطین عصر امروز پنجشنبه از شهادت 5 نفر و زخمی شدن 10 نفر دیگر در اثر بمباران یک خانه در شهر رفح در جنوب نوار توسط نیروی هوایی رژیم صهیونیستی خبر دادند.

بر اساس این گزارش، رژیم اشغالگر امروز با بمباران تجمع شهروندان فلسطینی در خیابان صلاح الدین در مرکز نوار غزه، چهار فلسطینی دیگر را به شهادت رسانده و تعدادی دیگر را مجروح کرده است.

در شمال نوار غزه  نیز توپخانه اسراییل محله های الزیتون ، تل الهوا ، شیخ عجلین و رمال جنوبی را هدف گلوله قرار داد و 10 فلسطینی از جمله 3 کودک را زخمی کرد.

202 روز جنگ در غزه به روایت آمار و ارقام

صهیونیست ها 3100 کشتار و جنایت را در نوار غزه مرتکب شدند

34395 نفر به شهادت رسیدند

 77293 نفر زخمی شدند

202 روز جنگ غزه به روایت آمار و ارقام

72 درصد شهدا و مجروحان جنگ زن و کودک هستند

7000 نفر مفقود و زیر آوار هستند

1092000 نفر به خاطر آوارگی و بی سرپناهی به بیماری های مسری مبتلا شدند

پایان خبر ویکی سلامت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "202 روز جنگ غزه به روایت آمار و ارقام" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "202 روز جنگ غزه به روایت آمار و ارقام"، کلیک کنید.