25 هزار واحد نوسازی شده در بافت های فرسوده تکمیل شدند – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان

25 هزار واحد نوسازی شده در بافت های فرسوده تکمیل شدند - خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار ویکی سلامت، محمد آیینی شامگاه پنج شنبه در مراسم افتتاح 392 نوسازی واحد مسکونی بافت فرسوده استان سمنان به میزبانی شاهرود ضمن بیان اینکه نوسازی بالغ بر 260 هزار واحد مسکونی در کشور آغاز شده است، ابراز داشت: کار تکمیل نوسازی 25 هزار منزل مسکونی در بافت فرسوده به انجام رسیده است.

وی ضمن بیان اینکه 82 هزار واحد مسکونی بازسازی شده به بهره برداری رسیدند، افزود: افزایش بازسازی واحدهای مسکونی در بافت فرسوده از موضوعاتی که مورد توجه دولت سیزدهم است.

معاون وزیر راه و شهرسازی برای سال جاری آغاز نوسازی 150 هزار واحد جدید هدف گذاری شده است، ابراز داشت: در تلاش هستیم تا 100 هزار واحد نوسازی در سطح کشور تا پایان سال جاری به بهره برداری برسد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "25 هزار واحد نوسازی شده در بافت های فرسوده تکمیل شدند – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "25 هزار واحد نوسازی شده در بافت های فرسوده تکمیل شدند – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.