28 پروژه بهداشتی و درمانی در لرستان آماده بهره برداری است – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان

28 پروژه بهداشتی و درمانی در لرستان آماده بهره برداری است - خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری ویکی سلامت، بهرام دلفان در جلسه هییت رییسه دانشگاه علوم پزشکی لرستان، اظهار داشت: دولت سیزدهم خدمات شایانی را در حوزه سلامت به ملت ایران ارایه داده است.

وی با بیان اینکه در این دولت پروژه های مختلف زیرساختی بهداشتی و درمانی، تجهیزات و… به بهره برداری رسیده است، افزود: در استان لرستان نیز این خدمات شامل افتتاح 71 پروژه بهداشتی درمانی بوده است و در به زودی 28 پروژه جدید نیز افتتاح خواهد شد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان، تصریح کرد: در حوزه تجهیزات نیز در مراکز بهداشتی و درمانی استان امکانات و تجهیزات پیشرفته ای خریداری و برای ارایه خدمت به مردم به کار گرفته شده اند.

دلفان در ادامه به الکترونیکی کردن برخی از خدمات و حذف کاغذ در مراکز درمانی اشاره کرد و گفت: اقدامی که اخیراً توسط مدیریت فناوری اطلاعات دانشگاه در راستای الکترونیکی نمودن خدمات و حذف کاغذ صورت گرفته، جای قدردانی دارد.

وی عنوان کرد: سالانه هزینه های فراوانی در راستای استفاده از کاغذ و چاپ در بیمارستان ها بوده که این هزینه با اقدامات انجام شده، کاهش یافته است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "28 پروژه بهداشتی و درمانی در لرستان آماده بهره برداری است – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "28 پروژه بهداشتی و درمانی در لرستان آماده بهره برداری است – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.