4 اسفند؛ آخرین مهلت نام نویسی در سی و یکمین جشنواره دانشجوی نمونه سال 1402

سازمان امور دانشجویان اعلام کرد؛

4 اسفند؛ آخرین مهلت نام نویسی در سی و یکمین جشنواره دانشجوی نمونه سال 1402

سازمان امور دانشجویان اعلام کرد: مهلت ثبت نام و شرکت در سی و یکمین جشنواره دانشجوی نمونه سال 1402تا چهارم اسفند تمدید شد.

به گزارش خبرنگار گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری ویکی سلامت، مهلت ثبت نام و شرکت در سی و یکمین جشنواره دانشجوی نمونه سال 1402 که از دوم بهمن آغاز شده بود و تا 22 بهمن ادامه داشت به دلیل درخواست متقاضیان تا چهارم اسفند 1402 تمدید شد.

بر این اساس کلیه دانشجویان واجد شرایط ایرانی و بین الملل ضمن مطالعه دقیق آیین نامه و شیوه نامه سال 1402، می توانند در مهلت تعیین شده، نسبت به ثبت نام و شرکت سی و یکمین جشنواره دانشجوی نمونه سال 1402 اقدام کنند.

 متقاضیان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می توانند با مراجعه به پایگاه portal.saorg.ir و متقاضیان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با مراجعه به پایگاه nemooneh.behdasht.gov.ir و تکمیل فرآیند ثبت نام در جشنواره شرکت کنند. 

4 اسفند؛ آخرین مهلت نام نویسی در سی و یکمین جشنواره دانشجوی نمونه سال 1402

گفتنی است؛ سی و یکمین جشنواره دانشجوی نمونه سال 1402 با همکاری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "4 اسفند؛ آخرین مهلت نام نویسی در سی و یکمین جشنواره دانشجوی نمونه سال 1402" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "4 اسفند؛ آخرین مهلت نام نویسی در سی و یکمین جشنواره دانشجوی نمونه سال 1402"، کلیک کنید.