9 آزمایشگاه دانشگاه آزاد دزفول در اختیار 213 دانش آموز سمپاد

9 آزمایشگاه دانشگاه آزاد دزفول در اختیار 213 دانش آموز سمپاد

213 دانش آموز سمپاد در هفتمین رویداد کارسوق مهندسی ژنتیک قطب استان خوزستان از 9 آزمایشگاه دانشگاه آزاد دزفول استفاده کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری ویکی سلامت، هفتمین کارسوق ملی مهندسی ژنتیک قطب خوزستان در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول برگزار شد.

کارسوق مهندسی ژنتیک یک کارگاه آموزشی و پژوهشی ویژه دانش آموزان دوره متوسطه اول مدارس سمپاد است که طی آن دانش آموزان با مفاهیم زیست فناوری و ارتباط آن با مهندسی ژنتیک آشنا می شوند.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول در حاشیه این مراسم به خبرنگار ویکی سلامت گفت: با توجه به امکانات پژوهشی، آزمایشگاهی، آموزشی و رفاهی ویژه در واحد دزفول، این دانشگاه به عنوان مجری برگزاری هفتمین رویداد کارسوق مهندسی ژنتیک قطب خوزستان دانش آموزان سمپاد تعیین شد.

علی ارشادی افزود: در این کارسوق که 213 دانش آموز دختر و پسر سمپاد از استان های خوزستان و بوشهر حضور داشتند به طور همزمان 9 آزمایشگاه (4 آزمایشگاه باکتری و 5 آزمایشگاه ژنتیک مولکولی) دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول در اختیار دانش آموزان قرار گرفت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "9 آزمایشگاه دانشگاه آزاد دزفول در اختیار 213 دانش آموز سمپاد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "9 آزمایشگاه دانشگاه آزاد دزفول در اختیار 213 دانش آموز سمپاد"، کلیک کنید.